Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Oker

€ 35,00 € 26,25
Lot 83 Sjaal Bo Oker
Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Oker

€ 35,00 € 26,25

Deze mooie lange sjaal in de kleur Oker is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

De sjaal is verkrijgbaar in de mooie kleur Oker maar ook in 7 andere mooie kleuren.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC

Let op! Kleur kan afwijken van de foto.

Rating: 0 sterren
0 stemmen