Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Petrol Blauw

€ 35,00 € 26,25
Lot 83 Sjaal Bo Petrol Blauw
Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Petrol Blauw

€ 35,00 € 26,25

Deze mooie lange sjaal in de kleur Petrol Blauw is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC

Let op! Kleur kan afwijken van de foto.

Rating: 0 sterren
0 stemmen