Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Oud Roze

€ 35,00 € 26,25
Lot 83 Sjaal Bo Oud Roze
Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Oud Roze

€ 35,00 € 26,25

Deze mooie lange sjaal in de kleur Oud Roze is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC

Let op! Kleur kan afwijken van de foto.

Rating: 0 sterren
0 stemmen