Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Almond

€ 35,00 € 26,25
Lot 83 Sjaal Bo Almond
Sale!

Lot 83 Sjaal Bo Almond

€ 35,00 € 26,25

Deze mooie lange sjaal in de kleur Almond is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC