Sale!

Lot 83 Sjaal Puk Coral

€ 19,95 € 14,96
Lot 83 Sjaal Puk Coral
Sale!

Let op! Kleur wijkt iets van de foto af.

Wat een heerlijke is de Puk in de kleur Coral. De sjaal Puk is gemaakt van 100% viscose waardoor hij heerlijk draagt, ook als het warmer is. Deze prachtige sjaal Puk is een royale driehoek sjaal die je kunt dragen als puntsjaal of als omslagdoek.

  • Afmeting: 200x90cm
  • Materiaal: 100% viscose
  • Wasvoorschrift: 30 graden in de wasmachine