Lot 83 Sjaal Puk Coral

€ 19,95

Lot 83 Sjaal Puk Coral

€ 19,95

Let op! Kleur wijkt iets van de foto af.

Wat een heerlijke is de Puk in de kleur Coral. De sjaal Puk is gemaakt van 100% viscose waardoor hij heerlijk draagt, ook als het warmer is. Deze prachtige sjaal Puk is een royale driehoek sjaal die je kunt dragen als puntsjaal of als omslagdoek.

  • Afmeting: 200x90cm
  • Materiaal: 100% viscose
  • Wasvoorschrift: 30 graden in de wasmachine