Nieuw

Lot 83 Sjaal Bo Licht Grijs

€ 38,95
Lot 83 Sjaal Bo Licht Grijs
Nieuw

Deze mooie lange sjaal in de kleur Licht Grijs is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC