Nieuw

Lot 83 Sjaal Bo Zwart

€ 38,95
Lot 83 Sjaal Bo Zwart
Nieuw

Deze mooie lange sjaal in de kleur Zwart is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.

Nog meer over de sjaal Bo:

  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex